Knowledge Base

Ile będę zarabiać?

Back

Ile będę zarabiać?

Zaczynasz pracę jako pracownik elastyczny? Zatem My Flexwork przygotuje dla Ciebie umowę o pracę lub kontrakt. W dokumencie tym znajdziesz informację o wysokości wynagrodzenia. Aby określić wysokość wynagrodzenia, zostaniesz przydzielony do danego stanowiska. Jakie to będzie stanowisko, zależy od prac, jakie będziesz wykonywać. Nie bez znaczenia pozostaje również Twoje doświadczenie i uzyskane dyplomy. Wynagrodzenie podane w umowie to wynagrodzenie brutto. Od niego odliczone zostaną obowiązkowe koszty (składki i podatki). Wynagrodzenie, jakie ostatecznie otrzymasz na konto, to wynagrodzenie netto.

Czy będę otrzymywać odcinki wynagrodzenia?

Wykonywałeś pracę? Zatem My Flexwork przeleje Ci wynagrodzenie. Przy każdej wypłacie otrzymasz elektroniczny odcinek wynagrodzenia. Znajdziesz w nim szczegółowe informacje o kosztach odliczonych od wynagrodzenia brutto oraz o ostatecznej kwocie do wypłaty. Umowa o pracę i odcinek wynagrodzenia sporządzone zostaną w języku, który rozumiesz. Ważne jest bowiem, byś znał wszystkie uzgodnienia, wysokość wynagrodzenia brutto i odliczanych kosztów.

Kiedy otrzymam wypłatę?

Po zatwierdzeniu Twoich godzin pracy przez pracodawcę. Następuje to z końcem każdego przepracowanego tygodnia. Tydzień po zatwierdzeniu My Flexwork przeleje na Twój rachunek uzgodnione wynagrodzenie. Wynagrodzenie otrzymywać będziesz zatem co tydzień do godz. 17:00 w piątek. Podałeś zagraniczny numer rachunku bankowego? Wówczas może potrwać nieco dłużej, zanim pieniądze znajdą się na koncie. Czas księgowania różni się bowiem w zależności od kraju i banku.

Czy mam prawo do innych dodatków i zwrotów?

Jako pracownik elastyczny masz prawo do dodatków i zwrotów tylko wówczas, gdy Twój pracodawca stosuje takie dodatki i zwroty w przypadku swojego stałego personelu.

Was this helpful