Knowledge Base

Najlepsze oferty dla Ciebie

Back

Najlepsze oferty dla Ciebie

Jako pracownik elastyczny sam określasz, dla kogo, gdzie i kiedy pracujesz. Niekiedy są to krótsze, niekiedy dłuższe okresy. Jesteś panem swojego zatrudnienia! My Flexwork znajdzie oferty idealne dla Ciebie. Oczywiście tylko u najlepszych pracodawców.

Czym jest praca elastyczna?

Czym dokładnie jest praca elastyczna? I co to znaczy być pracownikiem elastycznym? Pracownik elastyczny to taki, który zatrudniony jest w oparciu o inną formę umowy niż stała umowa o pracę. Liczba pracowników elastycznych w Holandii stale rośnie. Przewiduje się, że w 2020 r. 1 na 3 pracowników będzie pracował elastycznie*. Coraz więcej osób świadomie decyduje się na taką formę zatrudnienia. Z jednej strony oznacza ona większą niezależność, wolność i elastyczność, z drugiej natomiast podyktowana jest spadkiem stałych miejsc pracy w Holandii. Inna korzyść jest taka, że w krótkim czasie uczysz się wielu rzeczy i często pracujesz dla różnych pracodawców. A to dobrze wpływa na Twój rozwój.

*Źródło: centrum kształcenia TNO

Gdzie mogę pracować jako pracownik elastyczny?

Pracownicy elastyczni są wszędzie. My Flexwork przygotował dla Ciebie oferty w branży motoryzacyjnej, hotelarsko-gastronomicznej, rolnictwie (ekologicznym), logistyce, branży porządkowej, technicznej, produkcyjnej, handlu i usługach.

Was this helpful