Knowledge Base

Angażując do pracy zagranicznych pracowników My Flexwork, jako pracodawca nie posiadasz więcej zobowiązań niż w przypadku pracowników holenderskich. Z pomocą My Flexwork pracownicy zagraniczni samodzielnie załatwili wszystkie sprawy niezbędne do rozpoczęcia pracy u Ciebie jako holenderskiego pracodawcy. Chodzi o takie kwestie jak pozwolenie na pracę i pobyt (jeśli konieczne), numer identyfikacyjny BSN, ubezpieczenie (zdrowotne), zakwaterowanie, transport i ewentualny kurs językowy. Wszystko jest kontrolowane i gwarantowane przez My Flexwork.

Do pracy z solidną dawką informacji

Mimo to ważne jest, byś jako pracodawca znał aktualne przepisy dotyczące angażowania do pracy pracowników elastycznych z zagranicy. Warto również wiedzieć więcej o języku, umiejętnościach, kulturze i mentalności zagranicznych pracowników. Aby móc pracować bezpiecznie i wydajnie, bez nieporozumień. Dzięki naszej rozbudowanej bazie wiedzy będziesz na bieżąco, a w dodatku otrzymasz wskazówki dotyczące odpowiedniego przygotowania do pracy z zagranicznymi pracownikami.

Pracownicy My Flexwork: samodzielni, doświadczeni i zaangażowani

My Flexwork to platforma pośrednictwa pracy skierowana do osób, które lubią działać samodzielnie. Dotyczy to również naszych (zagranicznych) pracowników. Pracownicy My Flexwork posiadają większe doświadczenie i z zaangażowaniem podchodzą do wykonywanej pracy.

Zagadnienia